Walne Zgromadzenie BMP DBG
W minioną sobotę 25 listopada w parafii Św. Ducha w Białymstoku odbyło się XXXIII Walne Zgromadzenie Bractwa Młodzieży Prawosławnej Diecezji Białostocko – Gdańskiej. Tegoroczne obrady miały charakter sprawozdawczo – wyborczy. Podczas spotkania przedstawiono najważniejsze przedsięwzięcia bractwa, a także dokonano wyborów nowego zarządu. Miejsce dotychczasowego przewodniczącego Dariusza Sulimy zajmie Aneta Turowska, która sumą głosów 41:12 zdobyła akredytację na 3 letnią kadencję.







![IMG_6810[1]](https://orthodoxia.pl/wp-content/uploads/2017/11/IMG_68101-768x512.jpg)


