Ramówka

  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania Pisma Świętego
  • 16:30 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:45 Zaproszenie na uroczystości święta Supraskiej Ikony Matki Bożej – archim. Hiob i ihumen Pantelejmon
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 17:45 W moim mieście Białystok – powtórka programu
  • 18:00 Retransmisja Boskiej Liturgii z parafii św. Marii Magdaleny w Białymstoku
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Relacja z uroczystości ku czci św. Anny w Królowym Moście
  • 20:40 Modlitwy Wieczorne
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania Pisma Świętego
  • 16:30 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:40 Supraska Ikona Matki Bożej – Jego Ekscelencja Biskup Supraski Andrzej
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Supraska Hodegetria – Jan Grigoruk
  • 18:00 Bezpośrednia transmisja “na żywo” nabożeństwa całonocnego czuwania przed świętem Supraskiej Ikony Matki Bożej
  • 20:40 Modlitwy Wieczorne
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:35 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 17:45 Pod tytułem – program Anny Radziukiewicz
  • 18:00 Akafist do św. Wielkiego Męczennika Pantelejmona
  • 19:10 Wprowadzenie do psalmów – ihumen Pantelejmon
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Uroczystości święta parafialnego w Królowym Moście – ks. Rodion Kondraciuk
  • 20:30 Modlitwy Wieczorne
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:25 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:40 W moim mieście Białystok – Paulina Bojarska
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 18:00 Akafist do Tychwińskiej Ikony Matki Bożej
  • 19:00 Pytanie do specjalisty – prof. Jan Kochanowicz
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Program muzyczno-informacyjny Radia Orthodoxia
  • 20:40 Modlitwy Wieczorna
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:25 Komentarz do Pisma Świętego
  • 16:45 Uroczystości w Starym Korninie – ks. Michał Markiewicz
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 17:45 Historia Poczajowskiej Ikony Matki Bożej
  • 18:15 Akafist do Poczajowskiej Ikony Matki Bożej
  • 19:15 Źródełko – program dla dzieci
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Relacja z pieszej pielgrzymki ze Starego Kornina do Zaleszan
  • 20:30 Modlitwy wieczorne
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:20 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:30 Zaproszenie na uroczystości ku czci św. Anny w Królowym Moście – ks. Rodion Kondraciuk
  • 16:50 Historia PAKP
  • 17:00 Retransmisja nabożeństwa całonocnego czuwania
  • 19:30 Żywoty świętych
  • 20:00 Modlitwy przed św. Eucharystią
  • 16:00 Powitanie
  • 16:15 Kalendarium
  • 16:25 Czytania Pisma Świętego
  • 16:35 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:45 Podziękowania ofiarodawcom Radia Orthodoxia
  • 17.15 Historia Ławry Poczajowskiej – Jego Ekscelencja Arcybiskup Andrzej
  • 18:00 Retransmisja Boskiej Liturgii z monasteru w Supraślu sprawowanej podczas międzynarodowego spotkania młodzieży
  • 20:00 Święty Wielki Męczennik Pantelejmon – ks. Mariusz Synak
  • 20:40 Modlitwy wieczorne
Poniedziałek 08.08
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania Pisma Świętego
  • 16:30 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:45 Zaproszenie na uroczystości święta Supraskiej Ikony Matki Bożej – archim. Hiob i ihumen Pantelejmon
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 17:45 W moim mieście Białystok – powtórka programu
  • 18:00 Retransmisja Boskiej Liturgii z parafii św. Marii Magdaleny w Białymstoku
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Relacja z uroczystości ku czci św. Anny w Królowym Moście
  • 20:40 Modlitwy Wieczorne
Wtorek 09.08
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania Pisma Świętego
  • 16:30 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:40 Supraska Ikona Matki Bożej – Jego Ekscelencja Biskup Supraski Andrzej
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Supraska Hodegetria – Jan Grigoruk
  • 18:00 Bezpośrednia transmisja “na żywo” nabożeństwa całonocnego czuwania przed świętem Supraskiej Ikony Matki Bożej
  • 20:40 Modlitwy Wieczorne
Środa 03.08
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:35 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 17:45 Pod tytułem – program Anny Radziukiewicz
  • 18:00 Akafist do św. Wielkiego Męczennika Pantelejmona
  • 19:10 Wprowadzenie do psalmów – ihumen Pantelejmon
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Uroczystości święta parafialnego w Królowym Moście – ks. Rodion Kondraciuk
  • 20:30 Modlitwy Wieczorne
Czwartek 04.08
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:25 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:40 W moim mieście Białystok – Paulina Bojarska
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 18:00 Akafist do Tychwińskiej Ikony Matki Bożej
  • 19:00 Pytanie do specjalisty – prof. Jan Kochanowicz
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Program muzyczno-informacyjny Radia Orthodoxia
  • 20:40 Modlitwy Wieczorna
Piątek 05.08
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:25 Komentarz do Pisma Świętego
  • 16:45 Uroczystości w Starym Korninie – ks. Michał Markiewicz
  • 17:00 Wiadomości
  • 17:15 Żywoty świętych
  • 17:30 Fragment książki
  • 17:45 Historia Poczajowskiej Ikony Matki Bożej
  • 18:15 Akafist do Poczajowskiej Ikony Matki Bożej
  • 19:15 Źródełko – program dla dzieci
  • 20:00 Wiadomości
  • 20:15 Relacja z pieszej pielgrzymki ze Starego Kornina do Zaleszan
  • 20:30 Modlitwy wieczorne
Sobota 06.08
  • 16:00 Powitanie, Kalendarium, Czytania z Pisma Świętego
  • 16:20 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:30 Zaproszenie na uroczystości ku czci św. Anny w Królowym Moście – ks. Rodion Kondraciuk
  • 16:50 Historia PAKP
  • 17:00 Retransmisja nabożeństwa całonocnego czuwania
  • 19:30 Żywoty świętych
  • 20:00 Modlitwy przed św. Eucharystią
Niedziela 07.08
  • 16:00 Powitanie
  • 16:15 Kalendarium
  • 16:25 Czytania Pisma Świętego
  • 16:35 Komentarz do czytań Pisma Świętego
  • 16:45 Podziękowania ofiarodawcom Radia Orthodoxia
  • 17.15 Historia Ławry Poczajowskiej – Jego Ekscelencja Arcybiskup Andrzej
  • 18:00 Retransmisja Boskiej Liturgii z monasteru w Supraślu sprawowanej podczas międzynarodowego spotkania młodzieży
  • 20:00 Święty Wielki Męczennik Pantelejmon – ks. Mariusz Synak
  • 20:40 Modlitwy wieczorne