Słuchaj nas przez Internet
Nasze konto Radio utrzymuje się z dobrowolnych ofiar PKO BP SA
I Oddział Regionalny
w Białymstoku
10 1020 1332 0000 1002 0210 7340
Wszystkim ofiarodawcom
Spasi Hospodi
Reklama
Kontakt Radio Orthodoxia
ul. Antoniuk Fabryczny 13
15-762 Białystok
tel. (085) 679-38-38
E-mail
Podziękowania
Podziękowania
Ten dział naszej strony to ukłon w stronę wszystkich ludzi dobrej woli, którzy swą ofiarą pragną wspomóc funkcjonowanie naszego radia. Dziękować będziemy zarówno sponsorom jak i drobnym, anonimowym ofiarodawcom, którzy dokładają swoje cegiełki we wspólnej budowie wielkiego dzieła - jedynej prawosławnej rozgłośni radiowej w Polsce.
Nowa strona Radia Orthodoxia
Jak już wszyscy zauważyli, od jakiegoś czasu możemy cieszyć się zupełnie nową strona internetową Radia Orthodoxia. Jej prostota i niezwykła funkcjonalność myślę, iż przypadły już każdemu do gustu.

Mało kto jednak wie, iż kryje się za tym wielka praca p. Roberta z Torunia, znanego w świecie webmasterów jako Arkanis. Dziesiątki a nawet setki godzin modyfikowania kodu strony, dziesiątki zmian i poprawek - efekty możemy podziwiać surfując po stronie łatwo, wygodnie i przyjemnie.Odwiedzając stronę arkanis.pl możecie poznać inna prace autora naszej strony, poznać jego umiejętności - nie tylko na polu webmasteringu.

Arkanis - bardzo dziękujemy i życzymy wielu równie udanych prac co strona Radia Orthodoxia!
Spasi Hospodi!
Nowe meble w Radiu Orthodoxia
Z przyjemnością informujemy iż wraz z nowym stołem emisyjnym (o którym już informowaliśmy) w Radiu Orthodoxia pojawiło się nowe umeblowanie w Studiu i częściowo w Newsroomie. Wykonawcą mebli jest białostocka firma ELMiR, która też przekazała je radiu całkowicie nieodpłatnie.Z tego więc miejsca pragniemy bardzo gorąco i serdecznie podziękować państwu Elżbiecie i Władysławowi Rutkowskim - właścicielom firmy ELMiR za ich piękny gest i ofiarę na rzecz radia. Niech Dobry Bóg wynagrodzi im szczodrze zdrowiem i wszelkim błogosławieństwem za ich dar, płynący prosto z serca!

Spasi Was Hospodi!na zdjęciu: część mebli ofiarowanych przez firmę ELMiR
Nowy stół emisyjny już jest!
Dnia 26 października w cerkwiach miasta Białegostoku i okolic przeprowadzono kwestę na potrzeby Radia Orthodoxia. Jak mogliśmy się dowiedzieć z odezwy ks. Dyrektora - zgromadzone fundusze miały posłużyć zakupowi nowego stołu emisyjnego - najważniejszego urządzenia w studiu radiowym. Dotychczasowy stół marki Fonia miał już za sobą ponad 20 lat eksploatacji i potrzebował natychmiastowej wymiany.

Dziś z przyjemnością pragniemy Państwu zakomunikować, iż nowy stół emisyjny został już zakupiony i dotarł już do Radia Orthodoxia! Jest to cyfrowy stół emisyjny STUDER OnAir 1000, który mamy nadzieję posłuży przez kolejnych wiele lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wasze finansowe wsparcie okazane podczas przeprowadzanej w cerkwiach kwesty.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy na ręce p. Anatola Kraśko, który pomógł nam w podłączeniu i uruchomieniu nowego urządzenia.

Spasi Was Hospodi!na zdjęciu: nowy stół emisyjny Radia Orthodoxia - STUDER OnAir 1000
Zuzia Opolska